Calitate „Made in Germany” – aceasta și 40 de ani de know-how disting firma abk Pressenbau. Având în jur de 50 de angajați, avem toată expertiza la fața locului. Indiferent dacă sunt dulapuri de comandă, hidraulică, planificare electrică sau software, totul este fabricat intern cu cea mai bună calitate.

În plus față de presele noastre standard dovedite și versatile, vă oferim și soluții individuale – adaptate ideilor dvs. personale.

Cerințele dvs. sunt complexe? Oferim soluții simple și aceasta cât mai repede posibil. Avem toate persoanele de contact relevante direct pe site, astfel încât să putem reacționa rapid la posibile probleme sau întrebări.

Termine de târguri

Euroguss (Mexiko)

04.-21.05.2021 - virtual

Rosmould (Moskau)

15.-17.06.2021

Andreas Kohlmann

Conducător tehnic

andreas.kohlmann@abk-pressenbau.de
+49 6022 26476-13

Astrid Spielmann

Asistenta management

Astrid.spielmann@abk-pressenbau.de
+49 6022 26476-16

Ulrich Krimm

Manager producție / achiziții

Ulrich.krimm@abk-pressenbau.de
+49 6022 26476-38

Aylin Pfennig

Administraţie

Aylin.pfennig@abk-pressenbau.de
+49 6022 26476-14

Eva Kohlmann

Administraţie

eva.kohlmann@abk-pressenbau.de
+49 6022 26476-15

Maxim Potapov

Vânzări pe teren

Maxim.potapov@abk-pressenbau.de
+49 6022 26476-30

Simon Knecht

Șef departament PLC

Simon.knecht@abk-pressenbau.de
+49 6022 26476-48

Alexander Walde

Șef construcție

Alexander.walde@abk-pressenbau.de
+49 6022 26476-33

Jochen Lippert

Șef departament Electric

Jochen.lippert@abk-pressenbau.de
+49 6022 26476-45

Stefan Lampert

Șef departament Mecanic

Stefan.lampert@abk-pressenbau.de
+49 6022 26476-37

Gerhard Hedrich

Șef departament Hidraulic

Gerhard.hedrich@abk-pressenbau.de
+49 6022 26476-49

Christian Fieger

Instruire / Întreținere

Christian.fieger@abk-pressenbau.de
+49 6022 26476-46

Jiří Šmejkal

Vânzări CZ / SVK

jiri.smejkal@abk-pressenbau.de
+420 776 421 277

Christian Kempf

Vânzări ESP

Christian.Kempf@abk-pressenbau.de
+34 647 127 250

Christian Kempf

Vânzări ESP

Jiří Šmejkal

Vânzări CZ / SVK

Maxim Potapov

Vânzări RUS